#1 2009-12-01 18:41:43

chojack

Administrator

Zarejestrowany: 2009-11-11
Posty: 22
Punktów :   

SPAR 4fun

Dziś odbył się spar z tak zwanym klanem CS. zakończył się on 2:1 ponieważ zostałem sam bo YnZ musiał iść
1 set wygraliśmy 10 : 8 chyba 2 set było 8 do 6 dla nas kiedy komar zrobił zmiane i dodało im pkt którego oczywiście nie cofnoł
było 8 do 7 i nagle spawn knives o którym była mowa że można go użyć tylko gdy przeciwna drużyna się zgodzi.
spawn zrobił za pomocą admina i nie wiedziałem o nim wogóle. Było już 8 do 8 wtedy zaczęły się spamy, spawny, wyzwiska i z naszej strony
i z ich. 2 set zakończył się 10 do 9 dla CS. W 3 secie YnZ musiał iść grałem sam ale wtedy były tylko kłótnie o 2set szczególnie o tą końcówkę.
Jak przypada na noobów czyli na CS to oni oczywiście grali 2 vs mnie zakończyło się 8 do 3 lub do 4 i wyszedłem bo miałem dość słuchania lamusów. Tak więc CS to są tylko kozaki na swoim serwie nigdy nie chcą grać na czyimś spara bo wiedzą że nie mają szans. A więc gdzie spotkacie jakiegoś gracza z CS prócz Szczepana, deffito i Harakiri( bo to mój brat) możecie ich wyzywać od nobów i że są ciency jak ch**




                                         



                                      komar to noob jego terazniejszy nick jest zjebany wiec go tu nie wyswietle



   zaliczyłem go do wygranych poniewaz juz bylo zwyciestwo pewne ale oczywisicie wiecie czemu tak sie nie stalo

Offline

 

#2 2009-12-01 19:40:38

Ned0

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-11-14
Posty: 28
Punktów :   

Re: SPAR 4fun

zgadzam sie to sa wogole nieogarnięte nooby które nie mogą sie zdecydować kto ma grać i zanim spar sie rozpoczął bylo z pol godziny przygotowań  ja miałem grać na początku ale mialem za wysoki ping ;/

Offline

 

#3 2009-12-02 16:12:30

YnZ

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-11-19
Posty: 9
Punktów :   

Re: SPAR 4fun

Mowie wam naprawde bylo ponad godzine przygotowan i bylo nie fer.

Offline

 

#4 2009-12-02 17:05:45

KoRnolix

Administrator

Zarejestrowany: 2009-11-11
Posty: 10052
Punktów :   

Re: SPAR 4fun

Dostałem pozwolenie na korzystanie i mam admina na serwerze clanu CS!
Teraz możemy korzystać z ich serwera, ale tylko ja bd miał admina Teraz tylko ustalić godziny treningów
Proszę o przeprosiny, bo jako lider klanu nie chcę mieć niemiłej atmosfery z innymi klanami.

Offline

 

#5 2009-12-02 17:31:53

Ned0

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-11-14
Posty: 28
Punktów :   

Re: SPAR 4fun

Wiesz co ?
Nie będe mowił że przepraszam itp. ,bo to ze dostales tego serwa nic nie zmienia ale jak tak bardzo chcesz to:



PRZEPRASZAM



KoRn: przepraszasz mnie, a nie ich
PS: proszę nie mówić o takich rzeczach na publicu.

Offline

 

#6 2009-12-02 18:14:12

KoRnolix

Administrator

Zarejestrowany: 2009-11-11
Posty: 10052
Punktów :   

Re: SPAR 4fun

Dobra, jeżeli macie jakieś wąty do CS to je miejcie Nie chce tutaj jakiejś kłótni wywoływać tylko uświadomić, że na prawie każdym sparingu padają jakieś wyzwiska. Po prostu musicie się nauczyć (ja jakoś dałem radę, bo byłem w nie jednym klanie i mam co do tego duże doświadczenie) tego i już wątek zamykam.

Offline

 

#7 2009-12-02 21:47:00

chojack

Administrator

Zarejestrowany: 2009-11-11
Posty: 22
Punktów :   

Re: SPAR 4fun

pink ha ale dowaliłeś jak gra sie spara z normalnym klanem to nie padaja wyzwiska ale jak my graliśmy z poprostu n00bami to juz nerwowo się wytrzymać nie da poza tym powstrzymywanei się nie zależy od doświadczenia tylko od charakteru

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.promienista.pun.pl www.way-ninja.pun.pl www.menagoskokowdsj3.pun.pl www.mamusiuratuj.pun.pl www.bleachssx.pun.pl